V pojištění po ukončení financování spolupracujeme s ČSOB Leasing a.s.

K jakému dni končí pojištění v rámci financování?

Datum je uvedeno v Příloze č. 1 / Příloze o pojištění, kterou jste obdrželi spolu s Vaší zákaznickou smlouvou. Pojištění vždy končí 1 den před datem řádného ukončení uzavřené zákaznické smlouvy.

Jak sjednání nového pojištění probíhá?

  • Minimálně 2 měsíce před ukončením obdržíte poštou kalkulace pojištění, kterou připravíme ve spolupráci s našimi partnery. Kalkulace jsou připravené přímo pro Vás a Vaše vozidlo.
  • Není nutné vozidlo přistavovat k prohlídce.
  • Pokud máme Vaše aktuální kontaktní údaje, náš specialista se s Vámi spojí a pomůže Vám s výběrem vhodného pojištění, které bude odpovídat Vašim potřebám.

Neobdrželi jste výše uvedenou kalkulaci?

Obraťte se na nás a vše Vám zašleme poštou, mailem, nebo sdělíme telefonicky. Stačí vyplnit uvedený formulář a bude Vás kontaktovat náš specialista.

Lze převést bonusy z pojištění, které bylo uzavřeno před financováním do nové nabídky?

Pokud jste měli před uzavřením zákaznické smlouvy bonusy z předešlého pojištění a tyto bonusy nebyly započítány v rámci uzavřené zákaznické smlouvy, je možné je započítat do nabídky pojištění po ukončení Vaší zákaznické smlouvy. Tyto bonusy však musíte doložit před vystavením nabídky od naší společnosti.

Můžete mi vystavit potvrzení o bezeškodním průběhu?

Tento dokument vystavuje pouze pojišťovna, se kterou bylo pojištění v průběhu uzavřené zákaznické smlouvy sjednáno. Můžete si požádat na všech pobočkách pojišťoven.

Kontakt:

pojisteni@csobpm.cz

230 029 111