The Banker pošesté ocenil ČSOB Private Banking jako nejlepší v ČR

15.1.2021

Privátní bankovnictví ČSOB obhájilo první místo v anketě magazínů Professional Wealth Management a The Banker a pošesté od roku 2013 získalo ocenění pro nejlepší privátní bankovnictví v České republice. Komise složená z patnácti významných osobností světového bankovnictví posuzuje banky na základě kvalitativních i kvantitativních dat.


„Mám velkou radost, že jsme opět ukázali naše kvality a obhájili prvenství v této prestižní soutěži. Získaného ocenění si nesmírně vážíme, je pro nás velkou poctou. Zůstáváme však pevně nohama na zemi a srdečně děkujeme všem našim klientům za nepřetržitou důvěru při správě jejich majetku. Mají na tomto úspěchu obrovskou zásluhu. Bez nich bychom totiž nikdy nemohli být tím nejlepším privátním bankovnictvím.“ řekl k ocenění Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.


ČSOB Private Banking patří dlouhodobě ke klíčovým subjektům na trhu privátního bankovnictví v České republice. Své produkty a služby poskytuje klientům už od roku 2002 a kromě komerčního bankovnictví se zaměřuje také na investice a s nimi související poradenství. ČSOB Private Banking si zakládá na osobním přístupu, partnerství, expertních znalostech a dlouholetých zkušenostech. Pro nejmovitější klientelu je určen Wealth Office, který kromě investičního poradenství a produktů šitých na míru řeší mezigenerační transfer majetku a nástupnictví, asistuje při prodeji jejich firem nebo vzdělává rodinné příslušníky v oblasti finanční gramotnosti. V roce 2018 rozšířil ČSOB Private Banking rozsah investičního bankovnictví i na právnické osoby. Díky tomu může ČSOB jako první banka v České republice pomáhat majitelům podniků ve všech aspektech určování budoucnosti jejich společností. Pro zajištění pohodlí pro své klienty klade ČSOB důraz na inovace a co největší digitalizaci.


Skupina ČSOB

je vedoucím hráčem na bankovním trhu v České republice. Naše motto „Digitálně a s lidmi“ nejlépe vyjadřuje probíhající investice do inovací a digitalizace, díky nimž neustále zjednodušujeme a zkvalitňujeme obsluhu našich klientů v pobočkách i online prostředí. Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Stavíme na unikátním bankopojišťovacím modelu, který nabízí pod jednou střechou vše pro řešení finančních potřeb – od bankovních služeb pod značkou ČSOB či Poštovní spořitelna přes pojištění od ČSOB Pojišťovny až po úvěry na bydlení od Hypoteční banky či Českomoravské stavební spořitelny, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a Patria Finance. Své služby poskytujeme všem typům zákazníků – fyzickým osobám, malým a středním podnikům i korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy.